Historia powstania Hurtowni PIK

Firma PIK istnieje od 1994 roku. Firma rozpoczęła swoją działalność o handel hurtowy ręcznikami kołdrami i poduszkami.. W 2008 roku firma wynajęła większy lokal w Szczecinie. Od tego czasu nastąpił dynamiczny rozwój firmy, dzięki czemu stała się największą hurtownią artykułów pościelowych w Szczecinie.

Dzisiaj mając ponad 15-letnie doświadczenie oferta firmy jest znacznie bogatsza.

Firma PIK współpracuje ze znanymi producentami artykułów tekstylnych między innymi, Eurofirany Greno, Inspiracja Piórex, AMZ, Zwoltex, Darymex Umipled Andropol, AMW, Animex Luna oraz wiele innych polskich jak i zagranicznych firm. 

Firma oferuje towary producentów polskich jak i importowanych głównie z Turcji, Portugali oraz wyroby bawełny Egipskiej.  W asortymencie dostępne są ręczniki, szlafroki, koce, pościel (w tym: pościel satynowa, pościel z kory, pościel bawełniana, pościel dla dzieci), kołdry, poduszki, poszewki na poduszki, prześcieradła, obrusy, narzuty, ścierki do naczyń, dywaniki łazienkowe, bielizna nocna, oraz runo wełniane i wiele innych produktów znanych i cenionych firm krajowych. Firma PIK posiada produkty najwyższej jakości.

PIK to przedsiębiorstwo, które cały czas się rozwija i szuka najlepszych rozwiązań do prowadzenia efektywnej działalności.

Sklep pościele-ręczniki.pl powstał z myślą o klientach, którzy cenią sobie wygodę i komfort jakie dają zakupy on-line,  Sklep pościele-ręczniki.pl oferuje produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach a także w bardzo dobrym stylu. Są to wyroby posiadające certyfikaty jakości, bezpieczne w użytkowaniu. 

Staramy się aby nasza oferta była na tyle szeroka, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i trafiła w gusta nawet najbardziej wymagających Klientów.

Naszą główną dewizą jest wysoka jakość produktów i 100% zadowolenie klientów! Zarówno jakością jak i wizualizacją.

Każdy klient jest u nas traktowany z wyjątkową troską. Zapewniamy profesjonalną obsługę, oraz szybką wysyłkę.

Oferujemy Państwu kompleksowość asortymentu. Ciągle uzupełniamy nasz sklep w nowe produkty, mając na uwadze zadowolenie klienta.

Firma PIK prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną.

  

Kontakt i siedziba firmy 

SZCZECIN
71-178 Szczecin
ul. Derdowskiego 8
tel/fax. 091 452 31 18
szczecin@hurtowniapik.com

Elżbieta Imiela
tel. 501 37 12 21
tel. 091 452 31 18